شاید در نگاه اول و خواندن تیتر این مقاله مقداری گیج شده باشید و به ارتباط بین وبسایت اجاره خودرو و آرامش پی نبرید اما صبر کنید.

متاسفانه شرایط بازار خودرو به شکلی درآمده که هر شخصی توان مالی خرید هر خودرویی را ندارد به عبارت ساده تر مگر چند نفر در سطح کشور می توانند خودرو داشته باشند!؟

از این عده چند نفر شان احساس نیاز به یک خودرو را دارند تا به فکر خریدش باشند؟

از جمعیت باقی مانده، چند نفر خودروهایی دارند که بتوانند به آن در جاده اعتماد کنند؟

برخی هم خودروهایی دارند که اصلا مناسب جاده نیست و حضور آنها در محورهای مواصلاتی دردسر ساز است. بدین مفهوم که به متاسفانه به پرفروشترین خودرو کشور القابی همچون ارابه مرگ را می‌دهند(ذکر این نکته ضروریست که هیچکس به این مسئله اهمیتی نمی دهد)

زمانی که نتایج سوالات بالا را نگاه می کنیم متوجه نقصی بزرگ در سبک زندگیمان می شویم و همین مهم باعث ایجاد دغدغه های فراوانی می شود.

در تیتر گفتیم آرامش سیار با خودروهای شرکت اجاره خودرو انصاف.

فکر می کنیم حالا دیگر برایتان روشن شده باشد و بتوانید پایان مقاله را حدس بزنید.

در سالهای گذشته سوالات بالا یکی یکی چشمگیرتر شدند و آمار افرادی را که می توانستند خودروی مورد علاقه خود را خریداری کنند را در نمودار به رخ کشیدند و وضعیت اسف‌باری را از شرایط رفاهی جامعه بیان کردند.

جامعه شناسان این آمار را علامت خطری دانستند برای سلامت فکری خانواده‌ها چرا که استانداردهای جهانی حداقل نفریح را سقف آرزوهای برخی هموطنان می داند.

ما چه کردیم؟

ما ما در شرکت اجاره خودرو انصاف سعی بر آن داریم تا همه قشر از افراد جامعه که محدود به ایرانیان نمی شود را پوشش دهیم.

با آسان ترین شرایط و پایین ترین قیمتی که تصور کنید خودروهایی در اختیار بگذاریم تا هر شخصی بتواند خودروهای اقتصادی ترجیحا تولید داخل را سوار شود.

شرکت انصاف تاکید زیادی بر اشتغال زایی و حمایت از خودروسازان ایرانی(با چشم پوشی از هر مشکلی که به آنها وارد است) دارد تا چرخه تولید ملی را در راستای رسیدن به آرمان شهر، یاری دهد.

بدون صداهای اضافی و نگرانی بابت خرابی خودرو در جاده ها از آرامش سفر خود لذت ببرید.
از دیگر مزایای خودرو صفر کیلومتر می توان به گارانتی خودروها اشاره کرد که خوشبختانه همه خودروهای شرکت اجاره خودرو انصاف شامل این مزیت هستند.

در صورت هرگونه ایراد فنی (که خیلی بعید است) می توانید پس هماهنگی با شرکت از خدمات اولین خودروی خدماتی شرکت‌های داخلی که در سراسر ایران شعبات و مهندسان کارآزموده فراوانی دارند استفاده کنید و سریعا به خوشی و سفر خود برسید.

درجریان باشید که تمامی خودروهای اجاره ای توسط کارشناسان شرکت هر ماه به صورت ثابت چک می شوند و قبل و پس از تحویل هم بازدید کلی خودرو صورت می گیرد.

از مزایای مهم شرکت انصاف، استفاده از خدمات نمایندگی‌ها می‌باشد که باعث هماهنگی قطعات اصلی خودرو با نمونه‌های تعویضی می‌شود.

بدلیل کم بودن شرکت های رسمی اجاره خودرو و به نحو اولی کم بودن اجاره دهندگان خودروهای داخلی و اقتصادی، برآن شدیم تا با ارسال خودروهای خود به بیرون از مرزهای پایتخت، آنها را در اختیار شما عزیزان در جای جای ایران بگذاریم.

آرامش را با کمترین هزینه در کنار دوستان و خانواده خود تامین کنید.

آنچه را می پسندید سوار شوید
خود را با قیمت های خرید محدود نکیند

شرکت اجاره خودرو انصاف