سایپا رهام رونمائی شد*پدیده ای ناگهانی*

خانه » اخبار » سایپا رهام رونمائی شد*پدیده ای ناگهانی*

سایپا رهام رونمائی شد*پدیده ای ناگهانی*

در نمایشگاه خودرو شیراز گروه خودرو سازی سایپا سورپرایزی را با خود همراه داشت که حرف های مدیرعامل این کمپانی ایرانی مکمل این پدیده شد تا توجهات را به خود جلب کند.

جناب آقای محسن جهرودی مدیرعامل سایپا در این رونمایی خاطرنشان کرد:

رهام یک محصول است که در سرزمین اصیل فارس معرفی می شود. علت معرفی رهام در فضای کنونی صنعت و اقتصاد کشور این است که نشان دهیم موضوع تحریم یک جوک است.

مراسم رونمائی رهام با حضور مدیران و مسئولان شیراز انجام گرفت و اطالاعاتی راجع به این خودرو در قالب یک کاتولوگ رسمی اعلام شد.

مهمترین بخش این اطلاعات ،مبحث پلت فرم بود که رهام برمبنای پلت فرم داخلی SP100 ساخته شده و این از افتخارات گروه خودروسازی سایپا بود.

رهام با یک موتور ۱۶۵۰ سی سی ۱۶ سوپاپ با تکنولوژی VVT  معرفی شد که می تواند ۱۱۳ اسب بخار و ۱۵۴ نیوتن متر گشتاور تولید کند.

رهام دو نوع گیربکس اتوماتیک و دستی را دارا می باشد.

سایپا رهام

از مهمترین آپشن هایی که در خودروهای ایرانی خیلی کم استفاده میشده(بعضا نبوده) می توان به استارت دکمه ای و ورود و خروج بدون کلید اشاره کرد که به همراه صندلی چرمی و سانروف و فرمان برقی یک خودروی معقول را به نمایش می گذارد که امیدواریم این امکانات صرفا روی کاغذ نباشد.

دیگر امکانات این خودرو ترمزهای ABS و ESC و سیستم مالتی مدیای ۷ و ۱۰ اینچی و صندلی های برقی اشاره کرد.

سایپا رهام

استاندارد آلایندگی این خودرو یورو ۵ است و در سیستم تعلیق جلو از مک فرسون استفاده شده.

و برای اولین بار در خودروهای داخلی شاهد استفاده از ایربگ ها جانبی در این خودرو هستیم که تعداد ایربگ ها را به عدد ۶ رسانده و امیدواریم با تمام این امکانات ایمنی بعلاوه استفاده از فولادهای با استحکام بالا در طراحی بدنه شاهد کم شدن آمار از دست دادن هموطنانمان در تصادفات باشیم.

شرکت اجاره خودرو انصاف

توسط |۱۳۹۷-۴-۲۸ ۱۹:۱۵:۲۴ +۰۴:۳۰تیر ۲۸ام, ۱۳۹۷|اخبار|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید