پژو ۲۰۶

شرکت اجاره خودرو انصاف خودرویی جوان پسند را به ناوگان خود افزوده تا شما عزیزان بتوانید با ابعاد کوچک این فرانسوی الاصل محبوب به کارهای روزانه خود در ترافیک پایتخت بپردازید.

پژو ۲۰۶ از خودروهایی می باشد که سالیان دراز است در خودروسازی کشورمان تولید می شود و از استقبال خوبی هم برخوردار بوده.

از علت های فروش خوب این مدل می توان به مصرف سوخت کم و ابعاد شهری و طراحی زیبای این خودرو اشاره کرد که با توجه به قیمت معقول، این خودرو را در ایران محبوب کرده.

تاریخچه ای کوتاه:

(۲۰۶ از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۱۰ در اروپا و فرانسه تولید و به فروش رسید، محبوبیت و فروش بالای این خودرو در بازار جهانی باعث شد که حتی بعد از توقف تولید پژو ۲۰۶ نمونه ارتقاع یافته آن با تغییراتی در قسمت جلو و عقب آن تحت عنوان پژو ۲۰۶+ تا سال ۲۰۱۲ تولید و به بازار عرضه شود.

بیش از ۸۲ درصد تولید پژو ۲۰۶ در فرانسه به صادرات اختصاص می‌ یافت و ۱۴۵ بازار صادراتی در اختیار داشت، بیشترین فروش این محصول در کشورهای فرانسه (۱٫۱میلیون)، انگلستان (۵۴۰ هزار)، ایتالیا (۴۶۵ هزار)، اسپانیا (۴۰۰ هزار) و آلمان (۳۳۱ هزار) بود و هم‌چنین با داشتن ۴ کارخانه (بجز ۲ کارخانه در فرانسه) تولید و مونتاژ ۲۰۶ در کشورهای انگلستان، ایران، برزیل و آرژانتین از مرز ۳۱۰۰ دستگاه در روز گذشت.

تولید محصولات پژو و مخصوصا ۲۰۶ در ایران با فراز و نشیب های فراوانی همراه بود، به طوری که پس از اعمال تحریم های بین المللی در زمینه همکاری های اقتصادی و تجاری کشور های مختلف علیه ایران همکاری پژو با ایران خودرو برای مدتی متوقف و بسیار کمرنگ شد و البته این مسئله تاثیر آشکاری روی تیراژ، کیفیت و قیمت محصولات تولیدی این کمپانی در ایران داشت.
در‌حال‌حاضر ۲۹ تیپ متنوع از ۲۰۶ هاچ‌بک و صندوقدار در شرکت ایران‌خودرو تولید می‌شود که ۱۵ تیپ آن به بازار داخلی عرضه می‌شود و ۱۴ تیپ دیگر نیز به بازار صادرات اختصاص یافته است. خانواده ۲۰۶هاچ‌بک، شامل چهار تیپ معمولی و سه تیپ سفارشی و خانواده ۲۰۶ صندوقدار شامل ۶واریانت معمولی و ۳واریانت سفارشی است.)

آنچه را می پسندید سوار شوید.
خود را با قیمت های خرید محدود نکنید.

توضیحات بیشتر در رابطه با دیگر خودروها بزودی در پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام قرار می گیرد.

همراه ما باشید

مشخصات فنی پژو ۲۰۵ تیپ۲

نوع موتور:

TU3A

حجم موتور:

۱۳۶۰cc

تعداد سیلندر:

۴ سیلندر

تعداد سوپاپ:

۸ سوپاپ

قدرت:

۷۵ اسب بخار در ۵۵۰۰دور در دقيقه

آرایش سیلندر ها:

خطی مستقیم

گیربکس:

۵ دنده دستی

انتقال قدرت:

سیستم انتقال قدرت موتور جلو دیفرانسیل جلو

حداکثر سرعت:

۱۷۰ کیلومتر بر ساعت

شتاب:

۱۴٫۱ ثانیه

نوع سوخت:

بنزين بدون سرب اكتان۸۷ و ۹۵

میزان مصرف:

۶٫۴ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر

استاندارد آلایندگی:

یورو ۴

حجم باک:

۵۰ لیتر

فضای سرنشین:

۴ نفر

وزن:

۱۰۲۵ کیلوگرم

ابعاد:

۳۸۲۲*۱۶۵۲*۱۴۳۲

خانه/Home