سوالی که ذهن خیلی از مخاطبان را مشغول کرده اینست که” چرا باید خودرو اجاره کنیم؟”

در کشورهای اروپایی و آمریکایی خیلی با این قضیه اجاره خودرو مواجه می شویم بطوری که برخی افراد ساکن در کشورهای جهان اول و دوم حتی خودرو نمیخرند و رو به سوی اجاره خودرو می آورند.

در این کشورها که هر جور حساب کنید خرید خودرو برایشان فقط پس انداز چند ماه را لازم دارد و هنوز مانند مناطق دور افتاده حومه جزایر شرق دور، خرید خودرو برایشان به آرزوی آنها تبدیل نشده است.

پس خیلی خلاصه و در قالب چند مفاله مختصر قصد داریم این بیزینس نه چندان نوپا را برای شما توجیه کنیم.

برای پاسخ به این سوال (چرا باید خودرو اجاره کنیم؟) کافیست هزینه های سالانه خودروهایتان را بررسی کنید.

هزینه تعمیرات و سرویس های دوره ای، هزینه عوارض و مالیات و نگهداری و پارکینگ و کارواش و بیمه و هزار هزینه پنهان دیگر که باعث می شود خودروی شخصی را یکی از پرهزینه ترین وسایل زندگی قلمداد کنید.

در شرایط فعلی بازار که هر روز قیمت خودروها بالا و پایین می رود و نیاز به سرمایه بیشتر در هر شغلی بارز است، می توان خودروی شخصی را فروخت و نه تنها هزینه های آن را از زندگی حذف کرد بلکه می توانید سرمایه آن را به برگ برنده خود در امور اقتصادی بدل کنید.

اما صبر کنید…

پس سفرهای درون شهری و برون شهری با خانواده و دوستان را چکار می کنید!!؟

درست همینجاست که چرا یی و علت وجود شرکت های اجاره خودرو را درک می کنید. زمانی که هزینه ها را کم کردید و به سرمایتان اضافه کردید وقت آن رسیده تا آنچه را می پسندید سوار شوید و خود را با قیمت های خرید محدود نکنید.

شما عزیزان می توانید به شرکت اجاره خودرو انصاف مراجعه کنید تا خودروهای صفر کیلومتر داخلی و خارجی را با کم ترین هزینه دریافت کنید تا از هزینه های یاد شده خلاص شوید.

شرکت اجاره خودرو انصاف بدون گرفتن ودیعه خودرو و ضامن و یا حتی بدون گرفتن چک، خودروهای اقتصادی را در اختیار شما قرارمی دهد تا در زمینه حمل و نقل خیال شما را آسوده کند.

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که قرار کاری مهم و یا قرار ملاقات با شخص عزیزی را داشته باشید، در این حالات نیاز به خودرویی لوکس و راحت احساس می شود.

شاید شما قصد سفر داشته باشید اما خودروی خود را برای جاده، مطمئن و یا امن ندانید، در این حالت شما می توانید یک خودروی لوکس و یا داخلی صفر کیلومتر تحویل بگیرید.

شاید…

و خیلی شاید و چرای دیگر که نیاز به وجود شرکت های اجاره خودو را توجیه می کنند.

در بین این شرکت ها و موسسات غیر دولتی که برخی از آنها صرفا واسطه گر می باشند شرکت اجاره خودرو انصاف سعی کرده تا با خرید خودروها هرگونه واسطه را حذف کند تا مشتری مستقیما با مالک خودروها(شرکت) روبرو باشد.

شرکت اجاره خودرو انصاف که تشریفات تاسیس آن در زمستان سال ۱۳۹۶ انجام گرفت، خودروها را به صورت صفر کیلومتر خریداری کرد و طبق مقررات داخلی شرکت هر خودرویی از کارکرد مشخص بیشتر کار کند یا عمر آن از دو یا نهایتا سه سال بگذرد آنها را با نمونه صفرکیلومتر تعویض می کند تا شما در سفرهایتان هیچگونه ناراحتی از باب نقص فنی یا هرگونه خرابی نداشته باشید.

برای اجاره خودرو در تهران با شماره یاد شده در وبسایت و یا در تلگرام یا اینستاگرام با ما در تماس باشید.

برای اطلاع از آخرین طرح ها و قیمت ها ما را دنبال کنید.